Areál pneuservisu a cisternové dopravy C & S Lovosice

30 let ZKUŠENOSTÍ

Společnost C & S, s.r.o. je ryze česká rodinná firma, která byla založena již v roce 1991. V letošním roce jsme již 30 let na trhu. Hlavními předměty činnosti je mezinárodní i vnitrostátní přeprava speciálními cisternovými návěsy, prodej pneu a pneuservis. V obou činnostech máme dlouholeté zkušenosti, díky nimž Vám můžeme nabídnout kompletní služby se zárukou kvality.

BESTDRIVE partner

Jsme členem největší prodejní a pneuservisní sítě v ČR BESTDRIVE. Máme velké zkušenosti v oboru a jako dlouholetí franšízanti Barum Continental a nabízíme široký výběr pneumatik. S prodejem pneumatik je spojená i činnost pneuservisu, který poskytujeme pro všechny druhy pneu od osobních, nákladních, průmyslových, zemědělských i moto.

Boční pohled na tahač C & S Lovosice
Dílna C & S Lovosice

BESTDRIVE garance

Garantujeme ochranu pneumatik proti jejich neopravitelnému poškození. BestDrive Garance je určena pro soukromé motoristy, taxislužby a vozidla autoškol. Uzavírá se na 2 roky od data nákupu spojeného s odbornou montáží pneumatik na vozidlo a vztahuje se na neomezený počet ujetých kilometrů. Podmínkou záruky je kontrola těchto pneumatik minimálně každých 6 měsíců v nejbližší pobočce BestDrive za účelem zjištění jejich technického stavu.